O nas

NeuroCor to praktyka grupowa lekarzy udzielających specjalistycznych świadczeń medycznych z zakresu neurologii, neuropsychologii, interny, reumatologii i geriatrii. Podejmując się stworzenia ośrodka działającego według europejskich standardów kierowaliśmy się chęcią zapewnienia kompleksowej opieki świadczonej przez doświadczony zespół specjalistów. Mamy świadomość, że zapewnienie skutecznej opieki nad chorym wymaga niekiedy współdziałania zespołu specjalistów.

W naszych gabinetach, oprócz porad specjalistycznych istnieje możliwość wykonywania badań diagnostycznych: elektromiografii (EMG) oraz elektroencefalografii (EEG) tak u dorosłych, jak i u dzieci. W niedalekiej perspektywie planujemy znaczne poszerzenie naszej oferty w zakresie badań diagnostycznych oraz specjalności lekarskich. Możliwość zasięgnięcia opinii wielu specjalistów w jednym miejscu znaczne ułatwia proces diagnostyczny, a także skraca jego czas, który może mieć wpływ na wyniki leczenia.

Nie posiadamy umowy z NFZ. Świadczymy także wizyty domowe. Nasza placówka zlokalizowana jest w Myślenicach, ale udzielamy porad specjalistycznych dla pacjentów z okolic Krakowa, Limanowej, Suchej Beskidzkiej, Mszany Dolnej i Rabki.

Dane rejestrowe
NeuroCor Banaszkiewicz, Kułaga, Ostrowska, Tomaszewski lekarze spółka partnerska
ul. Sobieskiego 18/1, 32-400 Myślenice
KRS: 0000515647,
NIP: 681-205-80-79
Regon: 123158527
Nr wpisu do Rejetru praktyk lekarskich: 000000169270